TIZ Implements

System TIZLAB

Rynek narzędzi skrawających zaczyna przypominać rynek AGD lub RTV. Producenci prześcigają się wymyślaniu coraz to nowszych  nazw dla produktów o identycznych właściwościach. Coraz trudniej jest odnaleźć wartościowe i naprawdę innowacyjne produkty. Na rynku narzędzi skrawających również odnajdziemy wiele podobnych produktów różnych firm. Aby dowiedzieć się, które z nich są najlepsze w określonych warunkach, potrzebne jest przeprowadzenie testów. Systemy TIZ rozwiązują ten problem.

Jako firma inżynieringowa oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki skrawaniem. W swojej działalności skupiamy się nie tylko na produkcji i dystrybucji  wysokowydajnych narzędzi skrawających, ale także na profesjonalnym doradztwie technicznym w zakresie obróbki skrawaniem i prawidłowego doboru narzędzi. Ponadto zajmujemy się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań przemysłowych.

Na polskim rynku działamy od 1995 roku. Nasza firma posiada rozległą sieć dystrybutorów na terenie całej Polski, Czech, Słowacji oraz Rosji. W przyszłości planujemy rozszerzyć naszą działalność na inne kraje.